۰۹۳۵۹۹۹۸۸۸۸
۰۹۳۵۹۳۵۸۰۷۰

خدمات

 

استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی رادین علاوه بر خدمات عکاسی آماده خدمات رسانی در زمینه های مرتبط با تبلیغات به مشتریان خود می باشد به گونه ای که تمام نیاز های تصویری از محصول و خدمات مشتریان را با بالاترین کیفیت به نمایش می گذارد. همچنین کارشناسان تبلیغات و تصویر برداران استودیو رادین همواره در تلاشند تا تصاویری موثر با توجه به اهداف تبلیغاتی مشتریان را ثبت و ویرایش کنند تا دغدغه ارائه کیفیت مطلوب را از جانب برند مربوطه به کاربران خود کاهش دهند.

علاوه بر این استودیو رادین این نوید را به مشتریان خود می دهد که در راستای اهداف تبلیغاتی و نمایش هر چه موثر تر آن ها به کاربرانشان تمامی نیازها در دیگر زمینه های تبلیغاتی را برآورده سازد که در زیر به این خدمات اشاره شده:

 

  فیلم و انیمیشن: ما به پشتوانه تیم خلاق و هنرمند در زمینه های کارگردانی، نویسندگی، تدوین، موسیقی، صدا و... و با استفاده از جدید ترین تجهیزات و ابزار های پیشرفته تصویربرداری آماده ایم تا بهترین کیفیت را  از خدمات شما در رسانه های تصویری به نمایش بگزاریم.ساخت تیزر های تلویزیونی، کلیپ های آموزشی و دمو های معرفی در قالب فیلم، انیمیشن ، موشن گرافی و ... بخشی از این خدمات می باشند.

 

 طراحی گرافیک و امور چاپ: استودیو رادین امور طراحی و چاپ مجموعه شما را بر عهده گرفته و با بهره گیری از طراحان برتر این حوزه این اطمینان را به شما می دهد تا بالا ترین کیفیت را در طراحی و چاپ به شما عزیزان ارائه دهد.

 

 طراحی نشان تجاری: لوگو بخش اعظمی از هویت یک برند بوده به نوعی که امروزه در نظر نگرفتن آن برای شروع یک فعالیت تجاری را میتوان شکست زود هنگام آن برند دانست، طراحان و ایده پردازان استودیو رادین با سوابق درخشان در حوزه هویت سازی بصری برند و طراحی نشان تجاری ، بهترین و موثر ترین طرح و نشان را برای شما به ارمغان می آورند. 

 

  چند رسانه ای: هدف از تولید محصولات نرم افزاری چند رسانه ای علاوه بر صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی و جلوگیری از دور ریز تبلیغات کاغذی نه تنها به حفظ و بقای محیط زیست کمک کرده بلکه این قابلیت را ایجاد می کند تا با تمام حواس کاربر اعم از بصری و تصویری ارتباط مفیدی بر قرار کند، اغلب این نرم افزار ها به صورت سی دی یا بر روی فلش مموری های تبلیغاتی ارائه میگردد.

 

 

ارتباطی نزدیک‌تر با رادین استودیو در شبکه‌های اجتماعی...